jelging

Jelqing

Co je to jelqing?

jelging

Jelqing je jedním z mnoha cvičení, které tvrdí, že dokáží zvětšit velikost penisu. Pohyby využívající se při tomto cvičení se podobají dojení. Termín dojení se stal synonymem pro jelqing hlavně v mužské komunitě.

Obsah článku

 1. Fakta
 2. Jak funguje
 3. Je to bezpečné?
 4. Správná technika
 5. Výsledky
 6. Pro začátečníky
 7. Kurz

Zábavné fakta o cvičení jeqing

Neoficiální příběhy hovoří o tom, že jelqing byl znám již v biblických dobách, kdy se o Arabech zmiňovali, že měli velké penisy . Nicméně, neexistují o tom žádné důkazy. Nejpravděpodobnější teorie je, že tyto příběhy přišly v období kdy lidé začali prodávat falešné pradávné techniky pro posílení mužstva. V současnosti se cvičení dostalo do popředí a je součástí každého programu, jehož cílem je zvětšit velikost penisu.

 Jak jelqing funguje?

Když se jelqing spojí s jinými cvičeními, jako je Kegel a strečink , může to mít podstatný vliv a účinek. Muž pozoruje zvětšení velikosti a obvodu penisu a účinky jsou obvykle trvalé, a to zejména v případě, že osoba vykonává i nadále dané cvičení po delší dobu.

Bylo prokázáno, že pravidelné cvičení vede k lepší erekci a tím pádem i k lepší kontrole a potěšení při sexu. Rovněž i kůže penisu se mění a stává se hrubší a elastičtější.

Přestože jelqing sám o sobě nemusí mít velké účinky, když je součástí komplexního programu na zvětšení penisu , může dělat divy. Způsob, jakým to funguje je, že mužský orgán se připravuje na příjem většího množství krve, když se táhne za vazy. To znamená, že je mnohem lepší průtok krve a také je větší prostor pro růst penisu při jeho vzpřímení, což ho samozřejmě dělá větším a těžším.

Dobrou věcí při tomto cvičení je, že v sobě spojuje více pozitivních účinků jako je jen posílení mužského údu. Poskytuje zvětšení délky a obvodu, ale také vede k delší, intenzivnější a větší erekci.

Stejně je tomu i v případě Kegelových cvičení , které také vedou k řízení citlivosti, což vede k lepšímu a většímu orgasmu. Kegelovy cviky jsou nezbytné, aby bylo součástí každého cvičebního plánu, ale jak je tomu u všech cvičeních musíte jít na něj pomalu. Přehánění a příliš časté cvičení by všechno jen zhoršily.

 Je jelqing bezpečný?

Jelqing je poměrně bezpečný , ale je to vyspělejší technika vyžadující více zkušeností než Kegel cvičení. Nepřeháním, špatné provedení by mohlo vést k mnoha problémům jako například prasknutí žil. Přestože tyto následky za pár dní odezní, může to být velmi bolestivé a proto byste měli být opatrný.

Další následky jsou pouze dočasné a nezpůsobují žádné zdravotní problémy, protože jsou pouze na povrchu penisu.

" Jak správně provádět jelqing

Pokud se naučíte techniku ​​jelqing dělat, bude pro vás poměrně jednoduchá.

 1. Stejně jako u všech cvičeních, zahřátí, tedy rozcvička je absolutně nezbytná. Obvykle stačí když si po dobu několika minut něj umístěte horký a vlhký ručník. To vede k měkčí kůži a jednoduššímu a méně blokování průtoku krve, a tak je maximalizována účinnost a minimalizovány rizika. Tato technika by neměla být bolestivá. Pokud pociťujete bolest, měli byste okamžitě přestat a dopřát si přestávku na několik dní.
 2. Po zahřátí, musíte na penis nanést a použít nějaký lubrikant. Může být na vodové nebo olejové bázi, ale nemělo by to být mýdlo nebo pleťová voda, která způsobuje vysušení, protože by to mohlo způsobit vážné podráždění.
 3. Cvičení se provádí vytvořením znaku OK pomocí palce a ukazováčku a jeho umístění ve spodní části.
 4. Poté následuje pomalý pohyb prstů až k základně žaludu, aniž bychom se ho přímo dotkly. Pohyb by měl trvat asi tři sekundy. To je důvod proč se tato technika nazývá také dojení, protože pohyb je velmi podobný.

 Jaké výsledky můžete očekávat od jelqing?

Na základě úspěšných příběhů od mužů který mají s jelqing zkušenosti jsou výsledky trvalé a poměrně značné. Nicméně, tyto výsledky záleží na mnoha faktorech. Mnoho lidí mluví o pozitivních výsledcích a zvětšení velikosti ale samozřejmě že výsledky jsou velmi individuální co se týče čísla o kolik se penis zvětšil.

Je důležité si uvědomit, že trvá delší dobu než se dostaví viditelné výsledky. V průměru jsou to asi dva měsíce dokud uvidíte první výsledky, ale je důležité abyste v cvičeních pokračovali pokud chcete aby výsledky byly trvalé.

Nejlepší výsledky byly zaznamenány při kombinaci jelqing s jinými formami cvičení na zvětšení mužského přirození.

 Pro ty, kteří s jelqing teprve začínají..

Amatéři a lidé, kteří teprve začínají s cvičeními na zvětšení mužského přirození by měli zvážit koupi návodu . Pokud když si myslíte, že jste to pochopili, měli byste se tímto způsobem pojistit, protože to není jako chodit do posilovny kde jednoduše zajdete nebo si online najdete jak to dělat.

Sex je stále tabu v mnoha částech světa a posilování mužského přirození je také stále tabu. Musíte vědět jak účinně a bezpečně provádět tato cvičení a nákup návodu je výborný způsob jak toho dosáhnout. Většina průvodců nabízí detailní fotografie a videa o tom jak provádět techniku ​​co nejpřesnějším způsobem a jak minimalizovat rizika. Některé z nich dokonce nabízejí hlasové přenosy, které vás provázejí při každém kroku. Jiné návody zahrnují komplexní programy na posílení mužského přirození, které vám pomohou si vytvořit svůj vlastní plán na zvětšení vašeho penisu a na dosažení lepší erekce. Jedním z důvodů proč si koupit takového průvodce je vyhnutí se zraněním.

Dokonce i když si myslíte, že přečtení návodu vám stačí, umět a číst jsou dvě odlišné věci. Nikdo si přece nechce zranit svůj nejcitlivější orgán, je to nejen bolestivé, ale může to vést k horšímu trvalému poškození a to je přesný opak toho co hledáte.

Kombinujte

Chcete lepší výsledky? Chcete podpořit svou snahu o větší penis? Je dobré podpořit Vaše cviky s nějakým výživovým doplňkem na podporu erekce a zvětšení penisu.

XtraSize

Je speciální výživový doplněk na zvětšení penisu. Prostřednictvím jeho aktivního složení a jedinečného obsahu bylin můžete dosáhnout mírné zvětšení penisu. Patří mezi nejvyhledávanější doplňky, které to umožňují.

Vimax

Vimax je produkt, který je na trhu již přes 16 let. Je velmi oblíbený a slibuje zvětšení penisu až do 1,5 cm. Když se kapilární tělesa začnou lépe zásobovat krví, Váš penis dosáhne mohutnější erekci, jak do délky tak i do šířky.

Ejoy

ejoy-1

Nový výživový doplněk z Anglie je zárukou najvššej kvality a spokojenosti u uživatelích. Působí na radu negativních sexuálních problémů při erekcí. Má nejmohutnější složení v rámci účinnosti aktivních látek.

Kurz jelqingu

Nákup průvodce může být složitý. Vždy je třeba si prohlédnout více než jeden dostupný návod, abyste viděli jaká je nabídka na trhu. Pak byste měli zkontrolovat hodnocení lidí kterým důvěřujete, a rozhodnout se pro ten správný. Hodnocení na webových stránkách byste měli brát s rezervou. Hledejte průvodců, který poskytují důkaz o výsledcích a klinické studie které potvrzují tento úspěch.

Hlavně nikdy nekupujte průvodce, který vám nenabízí záruku vrácení peněz zpět. Podvody nikdy neposkytují záruky a pokud i ano, nikdy je nedostanete.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Souhrn

Na závěr můžeme konstatovat, že jelqing je jedním z nejdůležitějších cvičení pro každého, kdo chce zvětšit své přirození. Prostřednictvím tohoto cvičení   získáte zvětšení nejen délky a obvodu, ale dosáhnete i lepší erekci  . To samozřejmě vede k lepšímu sexuálnímu životu. Pokud budete trpělivý a budete dbát na pravidelnost dosáhnete trvalé výsledky. Avšak pokud máte zájem o rychlejší výsledky můžete se podívat po nějakém průvodci s komplexními kombinovanými metodami na zvětšení mužského přirození.

Máte zkušenosti s jelqing? AK ano, podělte se o ně s ostatními čtenáři. Můžete jim odpovídat na jejich otázky nebo položit vlastní. Diskuse je plně anonymní.

4.1/5 - (10 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist