Maxxes – tvrdá a opakovaná erekce

 Patentovaný doplněk na erekci MAXXES

Dnes Vám představíme nový doplněk na silnější a opakovanou erekci MAXXES . Tento doplněk pro zvýšení sexuální chuti a výkonnosti se pyšní  rychlým nástupem erekce ve srovnání například s Clavinem nebo ArginMax  . Má neobvyklé složení oproti běžným produktům na erekci, ve kterých se velmi často vyskytuje hlavně Maca.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Sleva
Máme pro Vás speciální slevu na Maxxes. Pokud se rozhodnete zakoupit tento produkt a zaplatíte více než 780 kč, stačí do poznámky zadat 571e4304cb709 a ušetříte až 130 kč! Chci uplatnit slevu a ušetřit …

 Udávané vlastnosti produktu MAXXES:

 • Zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů
 • Silnější a dlouhotrvající erekce již po 45 minutách
 • Účinnost až 36 hodin
 • Zesiluje libido a sexuální touhu
 • Zvyšuje sexuální energii a oddaluje ejakulaci
 • Působí příznivě na tvorbu a mobilitu spermií
 • 100% přírodní bez vedlejších účinků
 • Bez lékařského předpisu
 • Ověřené v 50 zemích světa 

 Složení MAXXES:

 • Ženšen pravý – působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní. Vědci prokázali u ženšenu působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí či na imunitní systém. Ženšen je řazen mezi tzv. Adaptogeny, což jsou léčivé rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti fyzickému či psychickému přetížení. Adaptogenní efekt ženšenu je přisuzován změnám v absorpci kyslíku tkáněmi a přechodné změně v metabolismu cukrů a tuků. Jeho obsahové látky, ginsenosidy, mají celou řadu dalších účinků – pomáhá při ateroskleróze, zánětech, hypertenzi, stresu, nespavosti, poruchách erekce či neplodnosti.
 • Kustovnice čínská – v Číně se kustovnice se používá jako omlazující ovoce – které slouží jako prevence proti civilizačním chorobám. Pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí organismu a zmírňuje celkovou degeneraci fyziologických funkcí. V obsahu nutričních látek – nemá ve srovnání s ostatním ovocem konkurenci.
  Tyto látky se výrazně podílí na správné funkci imunitního systému a ochraňují tělo před choroboplodnými zárodky. Kustovnice je známá svou mnohostrannou prospěšností na lidský organismus a nemá žádné negativní účinky.
 • lesklokorky lesklá – je modelová léčivá houba. Slovy Dr. Russela Patersona – jednoho z největších Evropských odborníků na tuto houbu – je lesklokorka lesklá „zářným příkladem tradičního léku s velkým významem pro současnost“ .Lesklokorka se nejvíce vyhledává kvůli svému léčebnému a preventivnímu potenciálu u onkologických onemocnění. Vědecké publikace – z větší části inspirované aplikacemi lesklokorky v TČM – její ale připisují i ​​mnohé další léčivé účinky: antibakteriální, protiplísňové, protizánětlivé, protivirové, antihypertenzní, kardiovaskulární, glukokinetické, na snížení cholesterolu a další
 • Kananga vonná- silice z rostliny ylang-ylang z Komorských ostrovů působí antidepresivně, zmírňuje nervové napětí a nespavost, snižuje krevní tlak, dále působí jako afrodisiakum a je oblíbenou součástí luxusních parfémů i jiných kosmetických přípravků. Esence z ylang ylang bývá také součástí mnoha harmonizačních koupelových olejů, je vhodný na uklidnění podřazených nervů, snižuje i krevní tlak.
 • Jasmínnový esenciální olej- neuvěřitelně pozitivní účinky na lidskou nervovou soustavu. Také působí proti křečím, je schopen odbourat stres a jeho vonná esence je často využívána při antidepresivní rehabilitaci.

 Produkty MAXXES:

maxxes

MAXXES 1ks

Cena 170 kč

Maxxes minigalerie

MAXXES 5ks

Cena 800 kč  (zleva)

MAXXES 10ks

Cena 1550 kč  (zleva)

V případě zájmu si ho můžete ZDE OBJEDNAT

maxxes

Vyjádření doktora Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.

 Náš komentář:

MAXXES překvapuje novým přístupem oproti ostatním přípravkům na erekci. Jednak je klinicky ověřen v několika zdravotnických ústavech, ale dokonce se k němu vyjádřil i prestižní český sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. pod záštitou Všeobecné fakutlnej nemocnici v Praze jak jste si mohli přečíst. Známý je již ve více než 50 zemích světa a neustále roste na oblibě. Nezbývá proto nic jiného jen vyzkoušet. Doporučujeme objednat alespoň 5 balení , protože jedno balení = 1 tableta.

Preparát Maxxes doporučuje i renomovaný český sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc, tak proč nevyzkoušet?!

 Upozornění:

Nejde o náhradu pestré stravy a nedoporučuje s užívat osobám mladším 18 let. Co se týče nežádoucích účinků , je možné, že se s nějakými stretnetem například s nevolností . Pokud zaznamenáte vážné vedlejší účinky, Maxxes vysaďte a informujte svého lékaře.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu před sexuálním aktem.

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty MAXXES, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

3.8/5 - (14 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist